ضرورت مشاوره و کوچینگ  در تمامی کسب و کارها امروزه بر هیچ کس پوشیده  نیست . استفاده از یک مشاور  و کوچ خوب می تواند  باعث اخذ یک تصمیم  درست و بهنگام  گردیده و  هزینه های  مالی و اشتباه  را ، در شرایطی  که  فقدان  نقدینگی و منابع  به  خصوص در کسب و کارهای کوچک  مشهود است ، کم کند  

در همین  راستا  با توجه  به  تماسها و  در خواستهای  بیشمار دوستان و کاربران برآن شدیم   در سال 1400  با شیوه ای جدید  به کسب و کارهای  کوچک و استارتاپها خدمات  مشاوره ای و کوچینگ  ارائه  نمایم .

خدمات مشاوره ای :

 خدمات مشاوره ای ما در زمینه   طراحی وبسایت ، ایجاد فرآیند  دیجیتال  مارکتینگ ،تبلیغات و راه اندازی  آپ … می باشد که  این دست خدمات  بصورت ساعتی  محاسبه  می شود و بنا  به تصمیم  شما وارد فرآیندهای طراحی و اجرا می گردد  که هرکدام تعرفه  خاص خود را دارد .در صورت  ارجاع طراحی  و عقد قرارداد هزینه مشاوره بعنوان  هدیه  در نظر گرفته  می شود.

خدمات کوچینگ :

کوچینگ  تخصصی دیجیتال  مارکتینگ  بر اساس  آموزش و مشاوره  است  که از ابتدای  کار شما  بعنوان کوچ در کنارتان  قرار خواهیم گرفت  تا  بتوانید کسب و کار دیجیتالی خود را  به نحو احسن اجرا نمائید . برای  استفاده از خدمات کوچینگ  فرآیند مصاحبه  الزامی است و با تعیین  وقت قبلی  انجام می گردد  و در صورت  قبولی در مصاحبه و مناسب بودن  ایده  کسب و کار  با شما  همکاری صورت خواهد گرفت . لازم به ذکر است   هزینه های کوچینگ بخاطر خدمات تخصصی  بالا بوده  اما  کمک شایانی به شما می کند   تا درآمدهای شما و میزان  فروشتان  را  بالا  ببرد. بالا بردن  درآمد فروش  تخصص ماست .

کوچینگ و مشاوره

جهت  استفاده  از برنامه مشاوره   یا کوچینگ  کافی است   همین الان فرم  زیر را پر نمائید  در اسرع  وقت  همکاران  با شما  تماس میگیرند .

با تشکر مدیریت  سایت